Skład Zespołu The Jazz Miglance:

Arkadiusz Dec - Gitarzysta, współzałożyciel zespołu The JazzMiglance. absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Gliwicach w klasie gitary klasycznej. Ukończył studia inżynierskie na Politechnice Śląskiej (kierunek energetyka) oraz magisterskie na Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku jazz i muzyka estradowa, specjalność instrumentalistyka jazzowa.  Na co dzień realizuje się pedagogicznie jako nauczyciel gry na gitarze oraz scenicznie jako gitarzysta w różnych projektach muzycznych, szczególnie w nurcie akustycznej muzyki improwizowanej. Członek Stowarzyszenia Muzycznego Śląski Jazz Club.   W wolnym czasie komponuje dla zespołu nowe utwory.


Maciej Zieliński   - saksofonista  mający na koncie współpracę z zespołami Jazz Miglance, Saksoholicy, a w przeszłości również Enerjazzer, Barbara Eye Quintet, Free Riders oraz A-Front.   Maciek komponuje i aranżuje utwory dla zespołów The Jazz Miglance i Saksoholicy.  Jego kompozycja na kwartet saksofonowy jest sygnałem audycji  radiowej "Poranek Dwójki" Drugiego Programu Polskiego Radia.
Członek Stowarzyszenia Śląski Jazz Club.


Piotr Kucharz - studiuje na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie kontrabasu dr hab. Waldemara Tamowskiego, prof. AM.Koncertował z Międzynarodową Młodzieżową Orkiestrą Symfoniczną w Dubaju pod batutą Riada Kutsi w ramach projektu Emirates International Peace Music Festival oraz z Śląską Młodzieżową Orkiestrą Symfoniczną pod batutą Wojciecha Michniewskiego w ramach projektu Hesistant – Direct.Posiada doświadczenie w pracy w studio nagraniowym, współtworzył muzykę do spektakli organizowanych m.in. przez teatr Czwarta Scena oraz Paweł Klica Produkcja Filmowa i Teatralna Klica Productions. Działa w zespołach Tangostan Quintet oraz The Jazz Miglance, a prywatnie interesuje się lutnictwem oraz interpretacją i recytacją prozy i poezji.


Mateusz Lorenowicz - perkusista, absolwent Instytutu Jazzu w Nysie, obecnie student studiów magisterskich na kierunku Jazz i muzyka estradowa na Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureat wielu konkursów jazzowych zarówno w kraju jak i za granicą. Interesuje go szeroko pojęta muzyka jazzowa, udziela się w wielu projektach jazzowych.